Слънчеви очила ретро стил с кръгли очила

109

New product

Предупредување: последни количини од залихите!

59,99 лв Со данок

1 kg
Доставка: от 1 до 3 седмици

Технички податоци

Размер на очила 145 мм
Размер на рамка 140 мм
Ширина на стъклата 48 мм
Височина на стъклата 48 мм
Размер между стъклата 14 мм
Пол Унисекс
Форма на очила Кръгли

прегледи

Нема прегледи на клиентите за моментов.

напиши преглед

Слънчеви очила ретро стил с кръгли очила

Слънчеви очила ретро стил с кръгли очила

клиентите кои го купиле овој продукт исто така купиле:

30 други производи во иста категорија: