Слънчеви очилa класически ретро стил прегледај зголемено

Слънчеви очилa класически ретро стил

108

New product

Предупредување: последни количини од залихите!

39,99 лв Со данок

1 kg
Доставка: от 1 до 3 седмици

Технички податоци

Размер на очила 142 см
Размер на рамка 148 см
Ширина на стъклата 55 см
Височина на стъклата 48 см
Размер между стъклата 21 см
Пол Унисекс
Форма на очила Котешко око

прегледи

Нема прегледи на клиентите за моментов.

напиши преглед

Слънчеви очилa класически ретро стил

Слънчеви очилa класически ретро стил

30 други производи во иста категорија: